Hedeflerimiz

AbilityPool  ilgi alanınıza, yetenek ve yetkinliğinize uygun projeleri keşfetmenizi sağlayarak takip eden ve raporlayan bir ''Gönüllülük Platformudur.'

Gönüllü olmak istiyorum ama nereden başlayacağım veya Kurumsal Gönüllülük üzerine neler yaparız dediğiniz noktada sürdürebilir çözümler sunar. 

Açık Açık platformunun üyesi olan 110 Sivil Toplum Kuruluşu ile çalışmakta, Kurumlar ile Sivil Toplum Kuruluşları arasında bir köprü görevi görmektedir. Gönüllülük teşviki ve yaptığı çalışmalarla sosyal fayda sağlayan bir Sosyal Girişim statüsünde 2020 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.

Kurumsal Gönüllülük noktasında hem Kurum içi , hem çalışanlarınızın kendi sosyal sorumluluk projelerini açıp takip edeceği bir alan olmasının yanında çalışmak istediğiniz Stk'lar ile işbirliği yapmanıza katkı sağlar. Proje bazlı ve yıl sonunu raporları ile Kurumlara destek vermektedir.

Yakın zamanda faaliyete geçecek Bağış ve İhtiyaç Listesi özelikleri ile toplumsal fayda sağlamaya devam edecektir. 

 Sürdürülebilir Gönüllü sistemi ve Yapay zeka destekli alt yapısı ile Türkiye'de Kurumların ve Bireylerin Gönüllülük platformu olma hedefinde çalışmaktadır. 


Farklı Şirketler ile Ortak Projeler
İş Veren Markası Yolculuğu
Farklı Çalışan Yeteneklerinin Tanınması
Görünür Olma
Raporlama
Sosyal Etki Ölçümü
Markalama
Dijitalde Sosyalleşebilme
Farklı STK'lar ile Ortak Projeler
Sosyal Sorumluluğun Linkedin'i
Mutlu ve Huzurlu İş Hayatı
İş Kimliği ile Sosyal Etki